מתקני YALP- משחקים אינטראקטיביים

בעולם הטכנולגי של ימינו בו כולנו משתשמשים בסמארטפונים מחשבים טאבלים ומסכים, גם אופי המשחק של ילדים השתנה בהתאם לכך.

חברת YALP ההולנדית שמה לעצמה מטרה למצוא דרך לשלב את המשחק המסורתי מחוץ לבית והטכנולגיה שנמצאת מסביבינו כל הזמן למתקני משחק חדישים שיוציאו את הילדים לשחק בחוץ בהנאה.

המתקנים של YALP מעודדים ילדים ברחבי העולם לצאת ולשחק בחוץ כמו פעם עם מתקנים חדישים העומדים בדרישות העולם המודרני, המעודדים לתנועה וחשיבה ומשחק חברתי משותף, המותאם גם לבעלי מוגבלויות.

בקרו באתר YALP.

 מתקני YALP זמינים בישראל באופן בלעדי לנ.ע. לבה 

צפו במתקנים האינטראקטיביים בארץ:

רשימת מתקנים אינטראקטיביים:

SONA

מתקן הסונה הינו מגרש משחקים אינטראקטיביים בעל מצלמה תנועה בחלק העליון של הקשת הכתומה הגדולה רושמת את התנועות של שחקנים על playfloor שתוכנן במיוחד מתחת.

ניתן לשחק משחקים שונים על ידי התנועה. המשחקים משתמשים במוסיקה וצלילים כמשוב. התוצאה היא סוג ייחודי של משחק.

SUTU

מתקן הכדורגל הוא מהמתקנים הנמכרים ביותר בעולם בשנה האחרונה. המתקן בנוי משער אלקטרוני ומנסביבו מתחם כדורגל המעניק חוויה של משחק באצטדיון.

המתקן נותן אפשרויות משחק רבות בהם נדרשים המשתמשים לעמוד במשימות שעומדות בפניהם, לדוגמא: בול פגיעה, שוער נייטרלי, עוצמת הבעיטה, שוער ושחקן וכו'. ניתן לשחק בשעות האור ובשעות החשיכה. לאחונה הושקה אפליקציה למשתמשי הסוטו ברחבי העולם.

MEMO

מתקן אינטראקטיבי חוויתי המסב הנאה ואתגר למבוגרים וילדים כאחד. בנוסף לאתגר ומשחק מצטרף גם פן של משחק חינוכי ולימודי והמון עבודת צוות.

המתקן מורכב ממשטח שעליו 7 עמודים אינטראקטיביים בעלי מסכי מגע ב- 360 מעלות היוצרים מתקן המהנה לכל שכבות האוכלוסייה, למשחקים בין יחידים ובין קבוצות. המתקן מעודד את המשתתפים לתנועה רבה בין העמודים תוך כדי שימוש בזיכרון, במהירות ואסטרטגיה.

האיזון העדין בין משחק חוויתי ללמידה נעשה דרך המשחקים הספורטיביים.

FONO

שולחן DJ אינטראקטיבי לשימוש בכל מזג אויר

המתקן המותאם לרצונותיהם ולהעדפותיהם של בני הנוער מעניק להם מקום בילוי עם שולחן מסתובב בגודל מלא במרכז. מתקן זה, אשר אינו דורש חיבור אינטרנט או בלוטות', מאפשר לבני נוער לשחק, לעשות מיקסים ולהוסיף אפקטים מוזיקליים באמצעות הטלפונים הניידים שלהם. זהו מתקן לבני נוער, ועובדה זו משתקפת לא רק בפונקציונאליות שלו, אלא גם בעיצוב הקשיח והבשל שלו.

Please reload