ירושלים- פארק עמק ארזים

במאי 2017 נחנך פארק עמק הארזים שלב ב', חניכת הפארק היא חלק מתהליך שיקום של הטבע הסובב את ירושלים והנגשתו לציבור הרחב. הפארק נחנך בהשתתפות השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת, חה"כ זאב אלקין; ראש העיר ירושלים, ניר ברקת; מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים, אייל חיימובסקי; מנכ"ל חברת מוריה, דורון נוירוירט וילדי גני הילדים של העיר שהשתתפו בשירים ובברכות. המתחם כולל מתקנים המיועדים לכל הגילאים 

הפארק הותאם למבקריו הרבים והוא נעשה תוך התחשבות בסביבה ובנוף הטבעי שסביבו.

המבקרים בפארק יוכלו להינות ממגון מתקנים, השטחים מחולקים לגילאים כך שכל אחד מבני המשפחה יוכל להינות ממגון רחב של פעילויות. קיים שטח לבוגרים, שטח לפעוטות וגם שטח אתגרי הכולל פארק חבלים מהנה לטיפוס, כל השטחים מוצללים באופן מלא.

מעל העמק הותקן גשר שמבקרי הפארק יוכלו לעבור בין שני צדדיו, ומהווה אטרקציה למבקרים צעירים ומובוגרים כאחד. הביקור בפארק מומלץ מאוד לתושבי ירושלים ולמבקרים באזור ואף הומלץ ב"הטור של מיכל פישמן-רואה"  באתר כל העיר ירושלים.

השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת, זאב אלקין: "ירושלים צריכה עוד הרבה פרויקטים מסוג זה כדי שילדי ירושלים והסביבה ובני משפחותיהם יוכלו לבוא ולבלות פה. ערב חגה של ירושלים המציינת יובל לאיחודה - אני מברך אתכם ילדים חמודים, ואת ירושלים - בברכת חג שמח. ירושלים הרים סביב לה, גם פארקים וגנים סביב לה!"

 

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת: "פארק ארזים הינו חלק מפרויקט פארק ירושלים המחבר בין העיר לטבע ומאפשר לתושבי העיר ומבקריה לחוות באמצעותו את נופי הטבע והמורשת הייחודיים של ירושלים. אני מזמין את תושבי העיר וחובבי הטבע מכל רחבי הארץ להגיע ולהתחבר לנוף ולטבע הקסום והייחודי של ירושלים".


מתוך אתר עיריית ירושלים

0101
IMG_6584
5
IMG_6599
IMG_6601
IMG_6597
IMG_6581
IMG_6587
IMG_6585
IMG_6577